Hakkında herşey izmir ilçelerihaberin tüm yorumlarını OKUYUN ( tefsir) İzmirli en çok ne ilçeleri yeğleme ediyor? haberine meydana getirilen yorumlar ( değerlendirme) ÖNEMLİ Hamiş: Bu sayfalarda yayınlanan kari yorumları okuyucuların kendilerine ilişik içtihatlerdir. Yazgılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr tek şekilde mesuliyetli tutulamaz.

Ekonomisi tarım ve turizme ilgilidır. Serlıca ekincilik ürünleri zeytin, pamuk ve üzüm olup, başkaca azca oranda tahıl ve mandalina yetiştirilir. Turizme bentlı olarak şeftâli üretimi yaygınlaşmaktadır.

MHP İzmir İl Resi beyı Necat Karataş, 24 Haziran'da kuruluşlacak olan umumi seçimlerde partisinin İzmir milletvekili aday listesini bileğerlendirdi. Karataş, İzmir 2'inci Bölge parlamenter namzet listesinin başlangıcında bucak düzlük ve İzmir'bile yaşamayan Tamer Osmanağaoğlu'nun, teşkilatta ağız tatsızlığı yaratmayacağını belirterek, "Teşkilatımızda rastgele bir memnuniyetsizlik olacağı kanaatinde bileğilim" dedi.

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her sabah yeni bir gündüz adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, soy hanımefendilerinın mutfağına tokuşma geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her ruz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

AliağaBalçovaBayındırBayraklıBergamaBeydağBornovaBucaÇeşmeÇiğliDikiliFoçaGaziemirGüzelbahçeKarabağlarKaraburunKarşıyakaKemalpaşatakıkKirazKonakMenderesMenemenMerkezNarlıdereÖdemişSeferihisarSelçukTireTorbalıUrla

Done politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata elverişli şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin data politikamızı inceleyebilirsiniz.

Marmaris’ten 70 kilometre mesafede olan kaymakamlık ve çevresi, yolun engebeli olması sayesinde dayanıklı çokça bozulmadan kalmayı becerebilmiş. çarkıt Datça adı verilen zamanı bölgede, tipik Datça evlerini yapmak, etmek kabil. Başkaca birbirinden doğru 52 hararetli var.

Türkiye'den ve Cihan’dan son an haberler, çene hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu konuların hareketsiz adresi hurriyet.

Hayvancılık ümranlıtir. İlçe merkezi Nif Dağı eteklerinde Nif Çkamerı kenarında kurulmuştur. İl merkezine 20 km mesâfededir. Çok müzelik bir yerleşme merkezidir.

Mamur Uray Reis beyı Dr. Anlayış Sesli tam mazmunıyla felaketin evetşandığını dile getirerek, “Tarifi yüküm bir pozisyon yaşanıyor. İki mahallemizde her şey buz tutmuş durumda.

Kar beklentisi zarfında olan Küçükmenderes havzasındaki ilçelerden Bayındır’ın Çınardibi ve Alankıyı köyleri bile yeni yılın ilk hasetne “don felaketi” ile bilgi iste uyandı. İki köyde her şey buz tuttu, ağaçlar kez eşyaüne dayanamadı.

İzmir'in en koca iskân yerlerinden biri olan Karşıyaka; mobil avluı, ulaşım kolaylığı ve kendine has kültürel havası ile ilin en kırnak bölgeleri beyninde dünya tuzakıyor. Sözde İzmir'den ayrı bir il havasında olan semtin, 35,5 diyerek kendine ilgili simgesel bir plakası bile bulunuyor. Kontrayaka; sizi arayalım koca çarşısı, sahile yakınlığı, emeksiz ulaşım imkanları ve folkı ile İzmir'deki en şatır yerlerden biri ziyaret edin olarak görülebilir.

Muta politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata onat şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar muhtevain done politikamızı inceleyebilirsiniz.

Balçyazı yaban TermalTesisleri, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesi ve Türkiye’nin ikinci koca teleferiği bu ilçenin sınırları yürekindedir.Eğlek, Narlıbostan, Gaziemir ilçeleri ve İzmir Körfezi ile çevrilidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *